Darth Vader je v Bangkoku

Zpět v Bangkoku. Člověk si jenom na dva měsíce odjede do Indonésie a oni hned proradně zdraží městský autobusy. Jedna jízda je za zcela skandálních pět baatu! Kam to jenom povede?

MBK neboli Mahboonkrong (thajsky มาบุญครอง) je jedno z bangkokských mega shopping center

Dále příspěvek obsahuje nadměrné množství interního humoru a nezúčastněným osobám se může zdát naprosto nepochopitelný a pitomý.

Dneska jsem byl v kině v MBK (มาบุญครอง; kdo neví, co je to MBK, ať se zeptá Sigiho). Nějakej americkej film to byl, lítali tam v divnejch věcech ve vesmíru a bojovali se světelnejma mečema a pak tam jednoho navlíkli do černýho hábitu s lesklou černou helmou a on potom tak divně funěl ;). (Omlouvám se Járovi, že moje zprávy nejsou dostatečně inteligentní.) Předtím jsem si koupil ledový čaj v krabičce s oranžovým brčkem za 10 baatu (cca šest korun) a ta prodavačka na mě udělala wai, což mě docela vykolejilo. (Kdo neví, co je to wai, zeptá se sigiho. Jestli sigi neví, co je to MBK a wai, tak si to radši někde rychle najde, nebo si všichni budou myslet, že jediný, co mu z výletu do Thajska před dvěma roky zůstalo v hlavě je Krating Deeng, 7-11 a McDonald's.)

Zítra odjíždím na sever, půjčím si motorku a projedu se kolem barmských hranic. Sigi tu naštěstí není, protože ten by si dal stejně akorát tak na držku ;). Jinak koho to zajímá, datum návratu je 19. 6., jestli se něco nepředvídatelnýho nestane – třeba v severním Thajsku omylem překročím hranici do Barmy a náhodou se zúčastním demontstrace proti tamní vojenský juntě, pročež mě ta zavře do rangúnský věznice.

PS: Posílejte objednávky Krating Deengu, kdo chce kolik lahviček (ale zas ne abych to musel poslat lodí na paletě).